معماری
خانه / ویزای یونان

ویزای یونان

اگر به دنبال یافتن پاسخ برای سوالات خود پیرامون دریافت ویزای یونان هستید در ادامه با آریا سفر همراه باشد. در این مطلب قصد داریم اطلاعات مفید، کامل و همچنین نکات مهمی در این خصوص را جهت دریافت وقت سفارت یونان و همچنین روند دریافت ویزای یونان، در خدمت شما همراهان گرامی قرار دهیم.

کشور یونان در محل اتصال سه قاره آسیا، اروپا و آفریقا در جنوب شرقی اروپا و جنوب شبه جزیره بالکان و در واقع شده است. یونان در مرز شمالی با آلبانی، مقدونیه و بلغارستان و از شرق با کشور ترکیه دارای مرز مشترک زمینی میباشد. این کشور در جنوب و شرق به وسیله دریای اژه احاطه شده و از غرب به دریای ایونی محدود است.
یونان وارث میراث یونان باستان، امپراتوری بیزانس میباشد. این کشور نزدیک چهار قرن است که تحت سلطه ترکان عثمانی می باشد. این کشور به علت تمدن غنی و طولانی ای که دارد خاستگاه دموکراسی نامیده‌ می شود. کشوز یونان به عنوان زادبوم دموکراسی و نیز مهد تمدن غرب، فلسفه غرب، بازی‌های المپیک، علوم سیاسی و همپچنین نمایشنامه ‌نویسی شناخته می‌شود.

تلفن: ۶۶۵۵۱۷۶۱ – ۶۶۵۳۳۲۵۴ – ۶۶۵۳۳۰۷۲ – ۶۶۵۳۱۰۹۱ (۰۲۱)

ویزای توریستی یونان | ویزای شینگن یونان چیست؟

سفر کردن به تعدادی از کشورها مستلزم داشتن ویزای آن کشورها می باشد. برای ورود به کشور یونان نیز مسافران ملزم به دریافت ویزا میباشند. با اشاره به این موضوع که کشور یونان یکی از کشورهای عضو پیمان شینگن می باشد ، از این رو جهت ورود به یونان نیازمند دریافت ویزای شینگن می باشید. اولین گام و مرحله برای دریافت ویزای شینگن یونان تعیین وقت سفارت یونان میباشد. وقت سفارت یونان در واقع نوبتی است که سفارت یونان برای متقاضیان ویزای یونان تعیین میکند و متقاضی در این روز مشخص به همراه مدارک مورد نیاز و خواسته شده توسط سفارت و نیز فرم درخواست ویزای شینگن یونان به کنسولگری یونان مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه میدهد.

ویزای شینگن یونان | انواع ویزای یونان

ویزای یونان یکی از پر طرفدارترین ویزاها در ایران می باشد. دریافت ویزای توریستی یونان طرفداران نسبتاً زیادی نسبت به سایر ویزاهای یونان دارد. ویزای تحصیلی یونان و همچنین ویزای تجاری یونان نیز در این میان طرفداران خاص خود را دارد. هر کدام از ویزاهای ذکر شده دارای ویژگی های خاصی هستند.

• ویزای توریستی یونان : متقاضیان ویزای توریستی یونان باید بدانند که حداکثر می توانند سه ماه در خاک یونان اقامت داشته باشند که لازم به ذکر است در این مدت حق کار کردن در یونان را نخواهند داشت. ویزای توریستی یونان مخصوص سفرهای تفریحی کوتاه مدت یا دیدار با اعضای خانواده و بستگان است.
• ویزای تجاری یونان: این ویزا تنها به افرادی تعلق می گیرد که از طرف یک کارفرمای مقیم یونان استخدام شده باشند.
• اخذ ویزای تجاری یونان: افرادی که موفق به دریافت ویزای تجاری یونان می شوند می توانند بیش از سه ماه در یونان اقامت داشته باشند و کار کنند.
• ویزای تحصیلی یونان: ویزای تحصیلی یونان هم فقط برای افرادی صادر می شود که موفق به اخذ پذیرش از یکی از دانشگاه های یونان شده اند و این ویزا نیز از ویزاهای پر طرفدار یونان محسوب میشود. ویزای تحصیلی کشور یونان از این رو دارای طرفداران بسیاریست زیرا مراکز آموزش عالی یونان با دانشگاه های معتبر اروپایی رابطه تنگاتنگی دارند.
• ویزای ترانزیت یونان
• ویزای کودکان زیر ۱۸ سال یونان
• ویزای ویژه شهروندان عضو اتحادیه ی اروپا

تیم آریا سفر با سالها تجربه و همکاری با آژانس های مسافرتی و همچنین شرکتهای فعال در زمینه وقت سفارت ایتالیا، وقت سفارت اسپانیا، وقت سفارت فرانسه، وقت سفارت یونان و … مراحل درخواست وقت سفارت یونان را با کمترین قیمت ممکن به انجام می رساند.

دریافت ویزای یونان | روند اخذ ویزای شینگن یونان چگونه است؟

تمامی سفارت های اتحادیه اروپا در ایران قبل از درخواست ویزا نیاز به ثبت درخواست و همچنین دریافت وقت مصاحبه حضوری دارند. سفارت کشور یونان نیز از این قاعده مثتثنی نمیباشد. چنانچه قصد دریافت فرم درخواست ویزای یونان و همچنین تعیین زمان مصاحبه را داشته باشید باید به آدرس اینترنتی که از طریق سایت سفارت یونان مشخص شده است مراجعه کنید، و دریافت وقت سفارت یونان به صورت تلفنی غیر ممکن میباشد. در روند تعیین وقت سفارت یونان، متقاضیان باید پس از ایجاد حساب کاربری و انجام مراحل آن، درخواست خود را ثبت و جهت اخذ وقت ملاقات اقدام نمایند. از آنجا که دریافت وقت سفارت یونان بصورت آنلاین و اینترنتی انجام میشود، آژانس های مسافرتی و مسافران به یک کارشناس خبره جهت گرفتن وقت سفارت یونان نیاز دارند. زمان باز شدن سایت تعیین وقت سفارت یونان به صورت نامنظم میباشد و زمان نوبت دهی مشخص نمیباشد و همچنین پس از باز شدن وقت ها در مدت زمان کوتاه چند دقیقه ای تمام وقت ها پر می شود.
کارشناسان با تجربه و خبره ی آریا سفر با سالها تجربه در زمینه ی تعیین وقت سفارت یونان با توجه به نوع ویزای درخواستی متقاضی و همچنین تاریخ سفر، در اولین زمان ممکن اقدام به دریافت وقت سفارت برای کشور یونان می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید.

error: Content is protected !!